trojkaty
your-digital-partner-desktop
your-digital-partner-mobile

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki osobistemu integratorowi
rozwiązań w obszarze marketingu cyfrowego i technologicznego.

Jesteśmy DataDise
Your Digital Partner

stworzony przez
praktyków dla praktyków
w branży motoryzacyjnej.

Jesteśmy DataDise – Your Digital Partner.

Naszym celem jest pomoc naszym partnerom w osiągnięciu sukcesu w marketingu cyfrowym poprzez dostarczanie efektywnych i sprawdzonych rozwiązań, takich jak:

  • wdrażanie skutecznych narzędzi i sposobów dotarcia do grupy docelowej,
  • optymalizacja i automatyzacja procesów marketingowych,
  • identyfikacja, agregacja i analizowanie danych.
new-your-data-driven-journey

Na jakim etapie podróży z danymi jest Twoja organizacja?

DATA DENIAL

Brak świadomości i zaufania do danych.

DATA INDIFFERENCE

Nie zbierasz i nie wykorzystujesz danych.

DATA AWARE

Zbierasz dane, ale nie wykorzystujesz ich do podejmowania decyzji.

DATA INFORMED

Wykorzystujesz dane do podejmowania decyzji w określonych obszarach.

DATA DRIVEN

Zbierasz i wykorzystujesz dane oraz podejmujesz oparte na nich decyzje z DataDise.

Źródło: kpmg.com

new-dlaczego-digital-partner
new-your-data-driven-solutions

Ocena obecnych narzędzi i platform technologicznych stosowanych w marketingu organizacji. Identyfikacja luk lub problemów w komunikacji. Wsparcie w podejmowaniu decyzji opartych na danych dotyczących eliminowania istniejących lub wdrażania nowych rozwiązań technologii marketingowych – zapobiegając niepotrzebnym wydatkom i promując maksymalne wykorzystanie narzędzi. Tworzymy efektywne i nastawione na wynik infrastruktury technologii marketingowych.

Zbieranie i przetwarzaniu danych z różnych źródeł w celu tworzenia przejrzystych i przydatnych raportów oraz wizualizacji danych w formie dashboardu. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo i szybko znaleźć potrzebne informacje.

Automatyzacja procesów marketingowych, w tym wzbogacanie danych o klientach i personalizacja komunikacji. Dzięki temu możliwe jest skuteczniejsze dotarcie do klientów i lepsze dopasowanie oferty do ich potrzeb.

Optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona jest lepiej widoczna dla potencjalnych klientów i może być łatwiej znaleziona w wynikach wyszukiwania.

Rozwiązania z zakresu zarządzania danymi klientów. Dzięki temu firmy mogą skuteczniej zarządzać swoimi danymi o klientach, co pozwala na lepsze dopasowanie oferty do ich potrzeb.

Analiza narzędzi i procesów marketingu cyfrowego jako identyfikacja i ocena skuteczności działań marketingowych i sprzedażowych. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie efektywności biznesowej całej organizacji.

Rozwiązania bez kodowania, co pozwala na szybsze i łatwiejsze tworzenie aplikacji i rozwiązań wspierających każdy dział i jego cele.

Projektowanie i budowanie nowych stron internetowych lub modernizacja już istniejących, aby były one bardziej przyjazne dla użytkownika i lepiej dostosowane do potrzeb klientów

Rekomendacje sprawdzonych i skutecznych narzędzi, zapewniających przewagę konkurencyjną oraz budowanie pozytywnego wizerunku marki i zwiększenie zaufania klientów.

Rozwiązania z zakresu optymalizacji doświadczeń klientów. Dzięki temu firmy mogą lepiej zrozumieć potrzeby swoich klientów i dostosowywać swoje działania, aby zwiększyć ich zadowolenie.

Pokazujemy, co robimy.
Uczymy wszystkiego, co sami wiemy.
Tworzymy każdego dnia dla naszych partnerów.

Porozmawiajmy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb. Nie wahaj się skontaktować z nami – jesteśmy tu, aby pomóc Ci w realizacji Twoich celów.

Napisz na: datadise@datadise.com

lub:

Kontakt:

datadise@datadise.com

+48 501 710 772

Dane firmowe:

DataDise Sp. z o.o.
ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa